Extraliga má přednost. Hokejové mistrovství světa osmnáctiletých, které se má už za měsíc konat v Brně, proto možná bude muset ustoupit. Může za to skvělé tažení podceňované Komety Brno, která coby outsider z předkola zastavila favorizovanou Spartu a teď myslí klidně i na finále. To by se ale se zápasy světového šampionátu krylo.
"Extraliga má ale samozřejmě přednost, v případě postupu Brna do finále bychom museli hledat jiné řešení. Nějaké návrhy už máme, šampionát by ale určitě zůstal na Moravě," říká tiskový mlučí Českého svazu ledního hokeje Zdeněk Zikmund.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









