Extraliga má přednost. Hokejové mistrovství světa osmnáctiletých, které se má už za měsíc konat v Brně, proto možná bude muset ustoupit. Může za to skvělé tažení podceňované Komety Brno, která coby outsider z předkola zastavila favorizovanou Spartu a teď myslí klidně i na finále. To by se ale se zápasy světového šampionátu krylo.

"Extraliga má ale samozřejmě přednost, v případě postupu Brna do finále bychom museli hledat jiné řešení. Nějaké návrhy už máme, šampionát by ale určitě zůstal na Moravě," říká tiskový mlučí Českého svazu ledního hokeje Zdeněk Zikmund.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se