Hokejisté Pardubic porazili v šestém semifinálovém utkání play off extraligy Liberec na jeho ledě 4:2 a po dvou letech si zajistili postup do finále, ve kterém se utkají s Kometou Brno. Severočeši, kteří sérii prohráli 2:4, tak ani na pátý pokus nedokázali do závěrečného boje o titul postoupit. Potřetí přitom v semifinále prohráli právě s Pardubicemi.
Domácí stejně jako v předešlých dvou vzájemných zápasech byli horším týmem. Přitom hned na začátku měli několik velkých šancí, po kombinaci Nedvědovy formace však puk jen několikrát prošel blízko brankové čáry. Hosté se poprvé prosadili ve 4. minutě, kdy Pince prostřelil Starý, a připsal si tak pátý gól v play off.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






