KHL v Praze je zdá se hotovou věcí. Český svaz ledního hokeje na dnešním zasedání valné hromady schválil žádost Lva o vstup pod hlavičku českého hokeje a povolil nově vzniklému klubu hrát od příští sezony KHL v pražské O2 Areně.

"HC Lev Praha může hrát KHL jako český klub. Svaz vyhověl jeho žádosti o zaregistrování za člena ČSLH a umožní mu hrát ruskou soutěž v Praze," řekl na dnešní tiskové konferenci prezditent českého svazu Tomáš Král s tím, že svaz vedl dlouhá jednání s vlastníkem klubu firmou ČKD Group a šéfem KHL Medvěděvem.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se