KHL v Praze je zdá se hotovou věcí. Český svaz ledního hokeje na dnešním zasedání valné hromady schválil žádost Lva o vstup pod hlavičku českého hokeje a povolil nově vzniklému klubu hrát od příští sezony KHL v pražské O2 Areně.
"HC Lev Praha může hrát KHL jako český klub. Svaz vyhověl jeho žádosti o zaregistrování za člena ČSLH a umožní mu hrát ruskou soutěž v Praze," řekl na dnešní tiskové konferenci prezditent českého svazu Tomáš Král s tím, že svaz vedl dlouhá jednání s vlastníkem klubu firmou ČKD Group a šéfem KHL Medvěděvem.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



