Záchrana prvoligového fotbalu na Žižkově už nevypadá tak nereálně, jako tomu bylo po jednadvacátém kole. Tehdy Viktoria ztrácela na první nesestupové místo propastných dvanáct bodů. Avšak domácí výhra nad ambiciózním Jabloncem a páteční vítězství na půdě Bohemians 1905 znamená, že k udržení gambrinusligové příslušnosti schází "jen" bodů šest.

"V první půli to byla bitva se spoustou nepřesností," začal popisovat důležité utkání s vršovickou Bohemkou kouč Žižkova Roman Nádvorník. První poločas jeho týmu herně příliš nevyšel, domácí se navíc ujali vedneí po přesné hlavičce obránce Cseha.

 

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se