Čeští tenisté mají za sebou první trénink před pátečním úvodním dnem Davis Cupu proti Srbsku. Tomáš Berdych s deblistou Petrem Čermákem pilovali údery po čáře a křížem.
Dvojka týmu Radek Štěpánek se staral o oficiality spojené s úvodním osídlením vysočanské O2 Areny. Ještě o víkendu hrál v Miami a k týmu se připojil až v neděli večer. Přesto hned po příletu jako první z Čechů už v pondělí ráno kurt vyzkoušel.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.













