Čeští tenisté mají za sebou první trénink před pátečním úvodním dnem Davis Cupu proti Srbsku. Tomáš Berdych s deblistou Petrem Čermákem pilovali údery po čáře a křížem.

Dvojka týmu Radek Štěpánek se staral o oficiality spojené s úvodním osídlením vysočanské O2 Areny. Ještě o víkendu hrál v Miami a k týmu se připojil až v neděli večer. Přesto hned po příletu jako první z Čechů už v pondělí ráno kurt vyzkoušel.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se