Lukáš Konečný v roce 2008 kontroverzně prohrál v Drážďanech se Sergejem Dzinzirukem, ve čtvrtek už odešel v podobném zápase z ringu jako vítěz. V Brně splnil roli favorita a porazil Francouze Salima Larbiho v sedmém kole k.o. Sice se stal "pouze" prozatímním šampionem, ale na jeho radosti to nic neměnilo.
"Jsem pyšný, že se mi to podařilo a je to příjemné. Co si budeme namlouvat, spousta pitomečků mi to nepřeje, tak ať jsou naštvaní," řekl Konečný po očekávané výhře nad Larbim. "Odboxoval jsem i těžší zápasy a po pravdě řečeno jsem čekal, že vyhraju. Byl jsem favorit, jsem papírově lepší a naštěstí se to potvrdilo," oddechl si spokojený třiatřicetiletý šampion.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






