Jen deblista František Čermák spal od neděle, kdy daviscupovému týdnu začaly reprezentační povinnosti, až do včerejška, doma. Je totiž čerstvým otcem. Před zápasem ale musel za ostatními na hotel ve Vysočanech.

Tam hráči vše podřizují přípravě na zápas. Po tréninku tam probíhají fyzioterapie, masáže, regenerace.

„Že bychom poslední večer před zápasem vyrazili jako správní profesionálové do pražských ulic? To ne, budeme odpočívat,“ ujišťoval ve čtvrtek Radek Štěpánek.

Být reprezentantem ale neznamená jen hrát tenis. Zatímco Štěpánek se z Miami po vítězném turnaji ve čtyřhře vrátil až v neděli, Tomáš Berdych musel se zbytkem týmu do centra Českých drah.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se