Když přišel sparťanský brankář Tomáš Vaclík po sobotním šlágru v Liberci mezi novináře, šrámy za krkem po soubojích s libereckými hráči byly jasně patrné. Vaclík byl jasným příkladem toho, jak tvrdý šlágr o první místo pod Ještědem byl.

„Mám možná trochu hnutou páteř. Bylo mi trochu špatně od žaludku, chtělo se mi zvracet,“ popisoval Vaclík svá muka na začátku druhé půle. „Ještě o poločase mi bylo dobře. Ale pak, jak jsem chvilku seděl v teple v kabině, se mi začala motat hlava,“ dodal brankář.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se