Stovky lidí v dresech modré a bílé barvy, skandování, pivo a velkoplošné obrazovky s přenosem důležitého hokejového zápasu, tak vypadá sváteční pondělní odpoledne v centru Brna. Kdo tudy procházel, nemohl hokejovému šílenství uniknout. Brněnští hokejisté hrají finálový zápas extraligy v Pardubicích a jejich fanoušci je povzbuzovali na dálku.

Na náměstí Svobody v Brně se před velkoplošnými obrazovkami začali fanoušci scházet už několik hodin před zápasem. Popíjeli pivo, navzájem si kreslili na obličeje znaky modrobílých barev a bavili se o nadcházejícím duelu. 

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se