Stovky lidí v dresech modré a bílé barvy, skandování, pivo a velkoplošné obrazovky s přenosem důležitého hokejového zápasu, tak vypadá sváteční pondělní odpoledne v centru Brna. Kdo tudy procházel, nemohl hokejovému šílenství uniknout. Brněnští hokejisté hrají finálový zápas extraligy v Pardubicích a jejich fanoušci je povzbuzovali na dálku.
Na náměstí Svobody v Brně se před velkoplošnými obrazovkami začali fanoušci scházet už několik hodin před zápasem. Popíjeli pivo, navzájem si kreslili na obličeje znaky modrobílých barev a bavili se o nadcházejícím duelu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







