Velké zklamání čišelo z Valentina Rossiho po nevydařeném vstupu do nové sezony mistrovství světa silničních motocyklů. Devítinásobný šampion dojel v Kataru až desátý se ztrátou 33 sekund na vítězného Jorge Lorenza. Stroj Ducati je podle něj ještě hůř připraven než v minulé sezoně, v níž byl celkově sedmý.
"Je to marné. Motorka zkrátka nejede dobře. Je na tom ještě hůř než v loňském roce," přiznal Rossi v rozhovoru pro deník Gazzetta dello Sport. "Upozornil jsem na problémy, které motorka má, ale stále se nám je nedaří vyřešit. Bohužel to všechno nemůžu udělat sám, nejsem inženýr. Máme ale víceméně podobné problémy jako v minulé sezoně," dodal.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






