Tým Boston Celtics byl pro mnohé před touto sezonou na odpis. ,,Velké trio" ve složení Pierce, Garnett a Allen již překročilo svůj zenit a Bostonu se tak vyčítá přestárlost, neatletičnost a ztráta motivace. Mnoho kritiků tak vzhledem ke zkrácené sezoně, kdy se hraje téměř každý druhý den, odsuzovali týmy s vyšším věkovým průměrem.

Celtics navíc nezačali sezonu vůbec dobře. Šampioni z roku 2008 se trápili na konci tabulky a slova kritků se potvrzovala. Hráčům chyběla chuť a mladistvá dravost. Tým navíc po ukončení kariéry Shaquilla O´Neala výrazně neposílil a objevil se další problém - šířka kádru.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se