Tým Boston Celtics byl pro mnohé před touto sezonou na odpis. ,,Velké trio" ve složení Pierce, Garnett a Allen již překročilo svůj zenit a Bostonu se tak vyčítá přestárlost, neatletičnost a ztráta motivace. Mnoho kritiků tak vzhledem ke zkrácené sezoně, kdy se hraje téměř každý druhý den, odsuzovali týmy s vyšším věkovým průměrem.
Celtics navíc nezačali sezonu vůbec dobře. Šampioni z roku 2008 se trápili na konci tabulky a slova kritků se potvrzovala. Hráčům chyběla chuť a mladistvá dravost. Tým navíc po ukončení kariéry Shaquilla O´Neala výrazně neposílil a objevil se další problém - šířka kádru.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










