Čeští hokejisté vstoupí v pátek ve Znojmě duelem s Dánskem do mistrovství světa hráčů do 18 let a přejí si úspěšný start do domácího turnaje. Svěřenci trenéra Jiřího Vebra budou mít výhodu, protože si papírově nejslabší tým skupiny prohlédli už v dnešní premiéře v Brně v zápase s Kanadou. Severoameričané duel vyhráli jasně 6:1.
"Dobrý vstup do turnaje je z našeho pohledu nesmírně důležitý. Nemůžeme si dovolit soupeře v žádném případě podcenit," varoval Veber. O prvním soupeři si udělal obrázek i z videozáznamu. "Produkují typický severský hokej. Neměli bychom na ně hned bezhlavě vletět," řekl kouč.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








