Čeští hokejisté vstoupí v pátek ve Znojmě duelem s Dánskem do mistrovství světa hráčů do 18 let a přejí si úspěšný start do domácího turnaje. Svěřenci trenéra Jiřího Vebra budou mít výhodu, protože si papírově nejslabší tým skupiny prohlédli už v dnešní premiéře v Brně v zápase s Kanadou. Severoameričané duel vyhráli jasně 6:1.

"Dobrý vstup do turnaje je z našeho pohledu nesmírně důležitý. Nemůžeme si dovolit soupeře v žádném případě podcenit," varoval Veber. O prvním soupeři si udělal obrázek i z videozáznamu. "Produkují typický severský hokej. Neměli bychom na ně hned bezhlavě vletět," řekl kouč.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se