Situace fotbalových Bohemians nabírá kritických rozměrů. Pražský tým v lize znovu prohrál, a přestože stále zuby nehty drží poslední nesestupovou pozici o dva body před Baníkem, už jen málokdo věří, že klokani prvoligovou příslušnost uchrání. Nic se nezměnilo ani v neděli, kdy v Edenu hladce vyhrála Mladá Boleslav v poměru 3:0.

Domácí fotbalisté po utkání jen těžko hledali slova, optimismus dávno vymizel. Už během zápasu fanoušci vyvolávali druhou ligu, po utkání domácím fotbalistům pořádně z očí do očí vyčinili. Není divu, že klokanům moc do řeči nebylo. Nakonec se slova ujal David Bartek. "Ale co mám povídat? Je to strašný. Chceme vyhrát, ale furt to nepřichází a je jasné, že se to nelíbí ani fanouškům," kroutil hlavou záložník.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se