Fotbalisté Chelsea uznávají, že nepředvedli zrovna výkon, který je reklamou na fotbal, ale už to, že v deseti mužích dokázali uhrát na slavném Nou Campu v Barceloně remizu 2:2 a postoupit do finále Ligy mistrů, svědčí o tom, že to co hráli, zvládli skvěle.

Di Matteo: Finále si zasloužíme

Uznávají ale, že soupeř kolem Lionella Messiho je nejlepším týmem světa a jim pomohlo štěstí. "Hráči si postup zaslouží," řekl prozatímní kouč londýnského celku Di Matteo s tím, že za úsilí, které do zápasu hráči dali, si zaslouží být ve finále.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se