Hokejovému útočníkovi Tomáši Nouzovi právě skončila osmá sezona v barvách Mladé Boleslavi, ale vzpomínat na ni v dobrém rozhodně nebude. V klubu, se kterým vyhrál čtyři barážové série a slavil i postup do extraligy, po neúspěšném sedmém utkání baráže s Chomutovem ochutná také sestup do neatraktivní první ligy.

"Nechci nikomu sahat do svědomí, ale jako tým jsme nepodali bojovný výkon. Takhle se přece o extraligu nehraje," vyčítal si po utkání zkušený útočník, který jako první skousl hořkost porážky a po půlhodinovém vězení ve smutkem zabalené kabině vyrazil promluvit za tým před novináře.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se