Lukáš Pešek, jediný český motocyklový závodník současnosti, který dokázal vyhrát závod mistrovství světa a to hned dvakrát, nemá v posledních letech štěstí. V této sezoně začal jezdit šampionát supersportů v českém týmu ProRace, ale po dvou závodech se zdá, že spolupráce končí.

"Uvádějí argumenty, které se nezakládají na pravdě," konstatoval závodník, jenž před pěti lety patřil k absolutní špičce mistrovství světa silničních motocyklů do 125 ccm, a na svých stránkách dementuje, že by s ním tým rozvázal spolupráci.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se