Lukáš Pešek, jediný český motocyklový závodník současnosti, který dokázal vyhrát závod mistrovství světa a to hned dvakrát, nemá v posledních letech štěstí. V této sezoně začal jezdit šampionát supersportů v českém týmu ProRace, ale po dvou závodech se zdá, že spolupráce končí.
"Uvádějí argumenty, které se nezakládají na pravdě," konstatoval závodník, jenž před pěti lety patřil k absolutní špičce mistrovství světa silničních motocyklů do 125 ccm, a na svých stránkách dementuje, že by s ním tým rozvázal spolupráci.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






