Lukáš Pešek se letos nevešel mezi světovou motorkářskou elitu, a proto v letošní sezoně jezdí se svým německým týmem IAMT Factory Racing ve španělském šampionátu.
Český jezdec ale není spokojený se svou motorkou, také proto odmítl start v brněnské Grand prix, kde dostal divokou kartu. Vývoj nového stroje Peška brzdí také na okruzích ve Španělsku.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





