V Plzni přišlo na fotbal téměř dvanáct tisíc diváků a určitě nelitovali. Slavia sice v úvodu zápasu zahrozila, když Vlček našel chytrým balónem Nitrianského, ale ten sám proti brankáři Pavlíkovi nadvakrát neuspěl. Pak už převzali režii zápasu plzeňští hráči.
Ti využili chyb Slávistů a jejich rychlá hra s mnoha přihrávkami a tahem na branku slavila úspěch. Když šli za stavu 3:0 v poločase do šaten doufali jejich fanoušci, že gólů ještě přibude, ale své šance po poločase už neproměnili. Jejich hra, které už nedodává myšlenku jen kapitán Pavel Horváth, šlape a Liberec i Sparta se musejí mít na pozoru.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






