Přes jedenáct tisíc fanoušků si v sobotu našlo cestu na ostravské Bazaly, kde se hrál záchranářský duel téměř o všechno. Utkání 27. kola Gambrinus ligy mezi Baníkem Ostrava a Viktorií Žižkov bylo soubojem předposledního týmu s posledním. Domácí celek zápas zvládl na výbornou a výhrou 3:1 se minimálně do neděle dostal mimo sestupové pásmo.

S kapitánskou páskou na ruce dirigoval hru domácích Martin Lukeš. Hráč, jenž v devíti zápasech týmu vinou zdravotních problémů chyběl, připravoval šance i gólové situace. "Já mám ale dobrý pocit z toho, že jsme vyhráli," říkal po zápase skromně.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se