Přes jedenáct tisíc fanoušků si v sobotu našlo cestu na ostravské Bazaly, kde se hrál záchranářský duel téměř o všechno. Utkání 27. kola Gambrinus ligy mezi Baníkem Ostrava a Viktorií Žižkov bylo soubojem předposledního týmu s posledním. Domácí celek zápas zvládl na výbornou a výhrou 3:1 se minimálně do neděle dostal mimo sestupové pásmo.
S kapitánskou páskou na ruce dirigoval hru domácích Martin Lukeš. Hráč, jenž v devíti zápasech týmu vinou zdravotních problémů chyběl, připravoval šance i gólové situace. "Já mám ale dobrý pocit z toho, že jsme vyhráli," říkal po zápase skromně.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










