Slovenští hokejisté pod vedením českého kouče Vladimíra Vůjtka sice podlehli ve svém úvodním vystoupení na světovém šampionátu v Helsinkách favorizované Kanadě 2:3, na dnešním výkonu však hodlají v dalších duelech stavět. Kolébku hokeje přinejmenším hodně potrápili.

"Není to žádná tragédie, nesloží nás to," ujistil gólman Peter Hamerlík v rozhovoru pro server hokej.sk. Slováci podle jeho názoru odehráli dobrý zápas. "Měli jsme tam opravdu výborné momenty, když jsme si dokázali vypracovat hned několik šancí. Na tom je třeba stavět," dodal.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se