Čeští hokejisté svůj druhý zápas na mistrovství věta prohráli s domácím Švédskem 1:4. I přesto si útočník Bostonu Bruins myslí, že se český tým oproti minulému utkání zlepšil.

Opět jste nepředli příliš přesvědčivý výkon. V čem byl zápas proti Švédům jiný?

Myslím si, že jsme hráli lépe než v pátek. Máme ještě pár zápasů před čtvrtfinále.

První dvě třetiny jste proti Švédům nestíhali. Zlepšili jste se až ve třetí části...

 

Nějaké šance jsme měli, vytěžili jsme z jedné i gól, který nás dokázal trochu nabudit. Nakonec jsme to ale bohužel nedokázali zvrátit. Je to ale krátký turnaj a pokud se budeme lepšit každé utkání, tak budeme v pohodě.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se