Zatímco Norové nastříleli Německu ve vzájemném duelu dvanáct gólů, Češi jich dali "jen" osm. Možná i proto trenér české reprezentace Alois Hadamczik zápas nepřeceňoval. "Hráli jsme v tréninkovém tempu, Němci nás neobsazovali a my si tak dělali, co jsme chtěli. Hlavně Aleš Hemský. Bylo to jeho galapředstavení," pochválil útočníka.
"Dobře jsme bruslili a kombinovali, utkání pro nás proto bylo jednoduché," všiml si kouč. Ve čtvrtfinále proti Švédsku to ale bude jiná písnička. "Nesmíme se nechat zlákat, Švédové budou daleko silnější. Mají propracovanou obranu a jsou důslednější." varuje.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







