Zatímco Norové nastříleli Německu ve vzájemném duelu dvanáct gólů, Češi jich dali "jen" osm. Možná i proto trenér české reprezentace Alois Hadamczik zápas nepřeceňoval. "Hráli jsme v tréninkovém tempu, Němci nás neobsazovali a my si tak dělali, co jsme chtěli. Hlavně Aleš Hemský. Bylo to jeho galapředstavení," pochválil útočníka.

"Dobře jsme bruslili a kombinovali, utkání pro nás proto bylo jednoduché," všiml si kouč. Ve čtvrtfinále proti Švédsku to ale bude jiná písnička. "Nesmíme se nechat zlákat, Švédové budou daleko silnější. Mají propracovanou obranu a jsou důslednější." varuje.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se