Přestože finálový zápas hokejisté Slovenska do vítězného konce nedotáhli, byli se stříbrnými medailemi maximálně spokojeni. "Nemáme proč věšet hlavy, dokázali jsme udělat neuvěřitelný úspěch," prohlásil po prohře s Ruskem bek Andrej Sekera.

Obránce Buffala si pochvaloval skvělý tým a hlavně českého trenéra. "Vyplatilo se bít jeden za druhého. Byl tu supr kolektiv. A to nemyslím jen hráče. Od koučů, přes videotrenéry až po kustody. Super mužstvo," nešetřil chválou. "A hlavně trenér. Pan Vůjtek je opravdu Pan trenér a Pan člověk," zhodnotil českého kouče.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se