Přestože finálový zápas hokejisté Slovenska do vítězného konce nedotáhli, byli se stříbrnými medailemi maximálně spokojeni. "Nemáme proč věšet hlavy, dokázali jsme udělat neuvěřitelný úspěch," prohlásil po prohře s Ruskem bek Andrej Sekera.
Obránce Buffala si pochvaloval skvělý tým a hlavně českého trenéra. "Vyplatilo se bít jeden za druhého. Byl tu supr kolektiv. A to nemyslím jen hráče. Od koučů, přes videotrenéry až po kustody. Super mužstvo," nešetřil chválou. "A hlavně trenér. Pan Vůjtek je opravdu Pan trenér a Pan člověk," zhodnotil českého kouče.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






