Ovacemi a bouřlivým potleskem přivítaly dnes v Bratislavě tisícovky fanoušků slovenské hokejisty, kteří v neděli získali stříbrné medaile na mistrovství světa. Ani porážka s Ruskem ve finále turnaje v Helsinkách neubrala na mohutnosti oslav, které připomněly radost pod Tatrami před deseti lety, kdy se Slováci právě po vítězství nad sbornou stali poprvé světovými šampiony.

Už na bratislavském letišti odpoledne vítaly hokejisty stovky lidí v dresech, s vlajkami, potleskem a pokřiky "Slovensko, Slovensko". Hráči v čele s českým koučem Vladimírem Vůjtkem se hned z letištní plochy vydali v autobusu s otevřenou střechou na okružní jízdu slovenskou metropolí.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se