Fotbalová Sparta musí první dvě domácí utkání v nové sezoně odehrát bez diváků. Disciplinární komise FAČR ji potrestala za výtržnosti fanoušků v zápase s Českými Budějovicemi. Letenský tým navíc musí zaplatit pokutu 300 tisíc korun.

Spartě přitížilo, že už byla v podmínce za házení dělobuchů v březnovém zápase s Baníkem Ostrava. Disciplinárka tehdy potrestala Pražany pokutou 200 tisíc korun a navíc jí udělila podmíněný trest v podobě uzavření stadionu se zkušební dobou na tři měsíce.

 

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se