Fotbalová Sparta musí první dvě domácí utkání v nové sezoně odehrát bez diváků. Disciplinární komise FAČR ji potrestala za výtržnosti fanoušků v zápase s Českými Budějovicemi. Letenský tým navíc musí zaplatit pokutu 300 tisíc korun.
Spartě přitížilo, že už byla v podmínce za házení dělobuchů v březnovém zápase s Baníkem Ostrava. Disciplinárka tehdy potrestala Pražany pokutou 200 tisíc korun a navíc jí udělila podmíněný trest v podobě uzavření stadionu se zkušební dobou na tři měsíce.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











