Starosta ukrajinského Kyjeva, jednoho z hostitelských měst fotbalového Eura, varuje fanoušky před tím, aby se opilí nekoupali v řece Dněpr.
Starosta Kyjeva Anatolij Holubčenko už prý s takovou výzvou obeslal ambasády všech účastnických zemí. Podle Holubčenka je případná koupel v Dněpru velmi nebezpečná hlavně pro fanoušky posilněné alkoholem.
"Dají si třetinu litrové vodky, skočí do vody a utopí se. Pak se bude mluvit o tom, že jsou naše pláže nebezpečné. Přitom utopený opilec a nebezpečná pláž jsou dvě odlišné věci," řekl Holubčenko.- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






