Pokud čeští fotbalisté netrpělivě vyhlíželi, kdy je definitivně pohltí atmosféra mistrovství Evropy, vytoužené chvíle se dočkali v neděli deset minut před osmnáctou hodinou. To právě na první nástupiště vratislavského vlakového nádraží zamířila houkající lokomotiva, která za sebou táhla i vagony, v nichž seděli čeští reprezentanti. Příjezd vlakového speciálu vzbudil v nádražní hale poprask, fotbalisty vítaly desítky fanoušků.
Přivítání v češtině
Když hráči a realizační tým vykročili z vlaku na pečlivě střežené nástupiště, z amplionů se v češtině ozvalo: "Vítáme český tým i jeho fanoušky ve Vratislavi, přejeme mnoho příjemných zážitků a úspěšných výsledků."
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






