Pokud čeští fotbalisté netrpělivě vyhlíželi, kdy je definitivně pohltí atmosféra mistrovství Evropy, vytoužené chvíle se dočkali v neděli deset minut před osmnáctou hodinou. To právě na první nástupiště vratislavského vlakového nádraží zamířila houkající lokomotiva, která za sebou táhla i vagony, v nichž seděli čeští reprezentanti. Příjezd vlakového speciálu vzbudil v nádražní hale poprask, fotbalisty vítaly desítky fanoušků.

Přivítání v češtině

Když hráči a realizační tým vykročili z vlaku na pečlivě střežené nástupiště, z amplionů se v češtině ozvalo: "Vítáme český tým i jeho fanoušky ve Vratislavi, přejeme mnoho příjemných zážitků a úspěšných výsledků."

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se