Přes tři hodiny trápila tenistka Klára Zakopalová na Roland Garros velkou favoritku. Od Rusky Marii Šarapovové si po prohře 1:2 na sety v osmifinále antukového French Open vysloužila pochvalu, sama ale spokojená nebyla.

"Nikdo nemůže být hrdý na to, když prohraje," řekla třicetiletá pražská rodačka Zakopalová Radiožurnálu po prohře se světovou dvojkou 4:6, 7:6 a 2:6. "Vím, že jsem předvedla dobrou hru, ale prostě jsem prohrála. Jsem ráda, že jsme si zahrály aspoň tři sety, ale rozhodně se nedá říct, že bych byla spokojená," řekla.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se