Přes tři hodiny trápila tenistka Klára Zakopalová na Roland Garros velkou favoritku. Od Rusky Marii Šarapovové si po prohře 1:2 na sety v osmifinále antukového French Open vysloužila pochvalu, sama ale spokojená nebyla.
"Nikdo nemůže být hrdý na to, když prohraje," řekla třicetiletá pražská rodačka Zakopalová Radiožurnálu po prohře se světovou dvojkou 4:6, 7:6 a 2:6. "Vím, že jsem předvedla dobrou hru, ale prostě jsem prohrála. Jsem ráda, že jsme si zahrály aspoň tři sety, ale rozhodně se nedá říct, že bych byla spokojená," řekla.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










