Proč miluju fotbal? Protože je to nejhezčí sport - spolu s ragby, ale to má mnohem složitější pravidla, a pokud je člověk nezná, tak si ho tolik nevychutná.
Fotbal ale pochopí každý, je to jednoduchý sport, hrát ho taky může každý a skoro kdekoli, a to z něj dělá fenomén, který kraluje všem sportům a zřejmě vždycky kralovat bude.
K fotbalu jako diváka mě přivedl táta a můžu říct, že v době mého dětství byla na fotbale mnohem hezčí atmosféra.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











