Proč miluju fotbal? Protože je to nejhezčí sport - spolu s ragby, ale to má mnohem složitější pravidla, a pokud je člověk nezná, tak si ho tolik nevychutná.

Fotbal ale pochopí každý, je to jednoduchý sport, hrát ho taky může každý a skoro kdekoli, a to z něj dělá fenomén, který kraluje všem sportům a zřejmě vždycky kralovat bude.

K fotbalu jako diváka mě přivedl táta a můžu říct, že v době mého dětství byla na fotbale mnohem hezčí atmosféra.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se