Nestydím se za to. Když on-line kamera snímala výstavbu nového stadionu v Edenu, koukal jsem na slávistický web i pětkrát denně. Tehdy se zdálo, že červenobílá sláva bude už jen stoupat, strmě jako tribuny nové arény. A Slavie opravdu dvakrát získala titul a navrch prošla přes Ajax Amsterodam poprvé v historii do Ligy mistrů.

Pro to, co následovalo, se mi ani nechce hledat slova, na klubový web každopádně zabrousím už jen sporadicky. Nedávno nám zde milovaný klub nabídl „orientační dotazník, týkající se spokojenosti s právě skončenou sezonou i výhledů na sezonu následující“.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se