Neexistuje nic lepšího, než když nastupujete před narvaným (řekněme 50.000 fanoušků) stadionem k utkání, dres máte ještě suchý, lidé křičí a povzbuzují, z amplionů hraje nějaká pěkná skladba a vy si to rázujete ke středovýmu kruhu. To je pocit!
Tedy, ne že bych to někdy zažil, ale umím si to představit. Vlastně jsem to zažil..., ale vydělme si to, řekněme, třistapadesáti...
Měl jsem možnost – těsně před šampionátem – mluvit s hochy, s našimi reprezentanty. Byl jsem dokonce v kabině před tréninkem a musím říct, že mančaft vypadá dobře. Zdálo se mi, že je tam pozitivní duch, taková soudržnost a všeobecně dobrá nálada.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










