Nizozemští fotbalisté se podle svého kapitána setkali při prvním veřejném tréninku před evropským šampionátem s projevy rasismu. Skupinka polských fanoušků na stadionu v Krakově prý vydávala zvuky napodobující opice. Vedení výpravy se ale neobrátilo se stížností na UEFA.
"Slyšeli jsme, že napodobovali opice. Projevy rasismu nebudeme v žádném případě tolerovat, jestli se něco takového stane během mistrovství, hned se obrátíme na rozhodčího, aby zasáhl," citoval Marka van Bommela dnešní list De Telegraaf.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











