Nizozemští fotbalisté se podle svého kapitána setkali při prvním veřejném tréninku před evropským šampionátem s projevy rasismu. Skupinka polských fanoušků na stadionu v Krakově prý vydávala zvuky napodobující opice. Vedení výpravy se ale neobrátilo se stížností na UEFA.

"Slyšeli jsme, že napodobovali opice. Projevy rasismu nebudeme v žádném případě tolerovat, jestli se něco takového stane během mistrovství, hned se obrátíme na rozhodčího, aby zasáhl," citoval Marka van Bommela dnešní list De Telegraaf.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se