"Systém, a to jak se prezentuje náš tým, je skutečně bezpohlavní, impotentní fotbal, který hraje na to, jak dlouho se udrží míč," opřel se tvrdě do fotbalové reprezentace známý bavič, moderátor a velký fotbalový nadšenec Karel Šíp, když Bílkův výběr včera ostudně prohrál na Euru s Ruskem 1:4. A nebyl zdaleka jediný.
"Spadli jsme hubou na zem. Do Vratislavi jsme odjeli vlakem vysmátí a hned na začátku nás takhle deklasovalo Rusko. Teď bude záležet na tom, jestli mužstvo má nějaký charakter," myslel si fotbalový internacionál Ladislav Vízek, když hodnotil výkon z páteční premiéry na evropském šampionátu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





