/Od našeho zpravodaje z Vratislavi/

Je to velký kontrast. Zatímco čeští fanoušci v zápase proti Rusku útočníka Milana Baroše vypískali, polští fandové si jej po sobotním tréninku zavolali k sobě, aby se jim podepisoval. Českými fanoušky cloumala po debaklu od Rusů 1:4 zlost, kterou neschytal jen Baroš, ale i trenér Michal Bílek.

„Je to vůči nim nefér, kádr má dvacet tři hráčů a realizační tým. Všichni jsme udělali vše proto, abychom se na mistrovství Evropy dostali, všichni v zápase i přípravě makali naplno, aby to dopadlo jinak,“ bránil tým brankář Petr Čech.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se