/Od našeho zpravodaje z Vratislavi/
Je to velký kontrast. Zatímco čeští fanoušci v zápase proti Rusku útočníka Milana Baroše vypískali, polští fandové si jej po sobotním tréninku zavolali k sobě, aby se jim podepisoval. Českými fanoušky cloumala po debaklu od Rusů 1:4 zlost, kterou neschytal jen Baroš, ale i trenér Michal Bílek.
„Je to vůči nim nefér, kádr má dvacet tři hráčů a realizační tým. Všichni jsme udělali vše proto, abychom se na mistrovství Evropy dostali, všichni v zápase i přípravě makali naplno, aby to dopadlo jinak,“ bránil tým brankář Petr Čech.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











