Dva čeští desetibojaři Roman Šebrle a Adam Helcelet splnili o víkendu v Kladně limity pro mistrovství Evropy i  olympijské hry v Londýně, tam ale může jet s tímto mírnějším limitem pouze jeden český desetibojař.

Komu bude patřit vytoužená letenka se rozhodne až koncem června v Helsinkách na šampionátu starého kontinentu. Pokud by se Šebrlemu i Helceletovi podařilo překročit hranici 8200 bodů, tak by se otevřely dveře oběma.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se