Dva čeští desetibojaři Roman Šebrle a Adam Helcelet splnili o víkendu v Kladně limity pro mistrovství Evropy i olympijské hry v Londýně, tam ale může jet s tímto mírnějším limitem pouze jeden český desetibojař.
Komu bude patřit vytoužená letenka se rozhodne až koncem června v Helsinkách na šampionátu starého kontinentu. Pokud by se Šebrlemu i Helceletovi podařilo překročit hranici 8200 bodů, tak by se otevřely dveře oběma.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







