"Naším cílem je postoupit do semifinále," potvrdil ředitel nizozemské fotbalové asociace Bert van Oostveen, "a tento cíl jsme si stanovili už v roce 2005." Bez souvislostí možná trochu nesrozumitelná slova. Funkcionář si jimi pomáhal při obhajobě trenéra Berta van Marwijka.
Ten byl před sedmi lety ještě koučem Borussie Dortmund a cíle národního týmu jej zajímaly jako zasvěceného pozorovatele. Když ale získal toto angažmá v roce 2008 právě on, musel ho přijmout. Dostat se aspoň do semifinále, to totiž v poslední době Nizozemci plánují vždycky.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










