/Od našeho zpravodaje z Vratislavi/
První utkání nikomu nic nevyhrává ani neprohrává, věděl po prohře s Ruskem brankář Petr Čech. Z chyby, kterou udělal ve druhém utkání proti Řecku, se i díky vítězství rychle oklepal. Proti Polsku byl jistý, poprvé na evropském šampionátu neinkasoval a slavil společně s celým českým týmem postup do čtvrtfinále.
Odehráli jste zápas bez obdržené branky a slavíte postup do čtvrtfinále. Jak se cítíte?
Jsme rádi. Dopadlo to přesně tak, jak jsme chtěli. Museli jsme si to vybojovat sami. Dostali jsme se pod tlak po prvním zápase, kdy jsme nezahráli dobře. Navíc výsledek z Varšavy velel, že musíme vyhrát. Hráli jsme ale opravdu dobře a zaslouženě jsme zápas dovedli k vítěznému konci.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










