Slzy, zklamání a výčitky - takové byly reakce polských fanoušků a médií na výkon, který podali jejich fotbalisté na mistrovství Evropy. Do finálových soubojů šampionátu, který pořádá právě Polsko společně s Ukrajinou, po sobotní prohře 0:1 s Českou republikou už Poláci nezasáhnou, na turnaji nevyhráli žádný zápas.

"Konec polských snů o čtvrtfinále," hlásá titulek internetového portálu listu Rzeczpospolita. Zápas o všechno, jak polská média překřtila utkání Polsko - ČR, přinesl zklamání.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se