Slzy, zklamání a výčitky - takové byly reakce polských fanoušků a médií na výkon, který podali jejich fotbalisté na mistrovství Evropy. Do finálových soubojů šampionátu, který pořádá právě Polsko společně s Ukrajinou, po sobotní prohře 0:1 s Českou republikou už Poláci nezasáhnou, na turnaji nevyhráli žádný zápas.
"Konec polských snů o čtvrtfinále," hlásá titulek internetového portálu listu Rzeczpospolita. Zápas o všechno, jak polská média překřtila utkání Polsko - ČR, přinesl zklamání.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







