Když chce někdo uspět, někdy je k tomu zapotřebí nejdřív přežít. Že je soupeř lepší. Že je rozhodčí úzkostlivý. Že je počasí, že by psa nevyhnal. A že v tom počasí stoupá význam faktoru náhoda. A takových čtyřicet minut Češi přežili. 

Nedalo se čekat, že se motivovaní, nabuzení a stadionem hnaní Poláci nedostanou do šancí. Dalo se to nějak otupovat. Snaha držet míč a přihrávat si ho třeba i přes brankáře, to byl dobrý způsob přežití. Aspoň bylo vidět, že zápas s Ruskem, kdy se Češi bez rozmyslu hnali kupředu, v hráčích zakořenil tak hluboko jako statný jehličnan. 
Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se