/Od našeho zpravodaje z Varšavy/

Když přišel trenér Portugalska Paulo Bento na tiskovou konferenci před čtvrtfinále Eura s českým týmem, zazpívali mu portugalští novináři „vše nejlepší“ k jeho dnešním třiačtyřicátým narozeninám. Vzájemně si zatleskali, Bento se vděčně pousmál a pak pravil: „Chtěl bych radost z kolektivu přenést na celé Portugalsko, aby se těšilo na zápas.“

K otázce, která se týkala jeho narozenin, se ale postavil svérázně. „Když máte velkou skupinu lidí, stává se, že někdo slaví narozeniny. Nejsem první z týmu, kdo je má,“ řekl suchopárně Bento.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se