Spolupráci s českou tenisovou legendou Murray ohlásil loni o Vánocích, Lendl se k tenisu vrací po patnáctileté odmlce.

Pod Lendlovým vedením se čtvrtý nasazený Murray probojoval až do semifinále Australian Open a v Dubaji porazil i světovou jedničku Djokoviče, na jaře si na antuce ale nevedl zrovna dobře.

Lendl ovšem práci trenéra nevzal, aby selhal. Sám se ve velkém středečním profilu New York Times označil za "soupeřivého hajzla".

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se