Spolupráci s českou tenisovou legendou Murray ohlásil loni o Vánocích, Lendl se k tenisu vrací po patnáctileté odmlce.
Pod Lendlovým vedením se čtvrtý nasazený Murray probojoval až do semifinále Australian Open a v Dubaji porazil i světovou jedničku Djokoviče, na jaře si na antuce ale nevedl zrovna dobře.
Lendl ovšem práci trenéra nevzal, aby selhal. Sám se ve velkém středečním profilu New York Times označil za "soupeřivého hajzla".
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












