O odchodu Milana Baroše z národního mužstva se spekuluje už delší čas a zvláště po prohraném utkání s Ruskem se stal terčem ostré kritiky. Pro trenéra Michala Bílka však byl vždy útočníkem číslo jedna, a proto také po dnešním návratu do Prahy kouč  netajil lítost nad jeho rozhodnutím. Baroš dnes svůj očekávaný konec reprezentační kariéry oficiálně potvrdil.

„Moc mě mrzí, že se takto rozhodl. Je pořád kvalitním fotbalistou a nemá ani věk na to, aby už reprezentační dres neměl oblékat. Vždy jsem si ho vážil jako vynikajícího fotbalisty a zároveň jako skvělého člověka. Je pohodový, veselý, dokázal v mužstvu vytvořit báječnou atmosféru,“ prozrazuje trenér, který nechápe tolik kritických výroků na jeho osobu.

 

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se