Petra Kvitová už pilně trénuje na dvorcích v All England Clubu v Londýně. Zamyšlení nad srovnáním její pozice dnes a před rokem může dobře ilustrovat už jen to, že loni by ji do areálu ve Wimbledonu ani nepustili, teď tam může trénovat jako členka klubu.
Loni si členství zajistila vítězstvím turnaje dvouhry a finálovou demolicí Rusky Marie Šarapovové.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










