Hokejový útočník Jakub Voráček se v uplynulé sezoně NHL zařadil mezi lídry Philadelphie a doufá, že v klubu zůstane. Dvaadvacetiletému hráči vyprší smlouva a 1. července se stane chráněným volným hráčem.

"Uvidíme, co jak bude, ale rád bych zůstal. Město i ta organizace, to je skutečně špička v NHL. Hrál jsem pravidelně, dohrával jsem sice sezonu docela pomlácený, ale myslím, že to celkem šlo," řekl novinářům Voráček, kterého Flyers získali před rokem z Columbusu.

Rozhodnout by se prý mělo do dvou týdnů. "Říkali, že by spolupráci rádi prodloužili," uvedl Voráček. V klubu prý byli s jeho službami spokojeni, což se odrazilo v obvyklém hodnocení po sezoně, které hráči absolvují. "Bylo hodně rychlé. Řekli 'dobrý' a zase jsem šel. Na nějaké velké vysedávání nejsem," smál se Voráček, jenž měl v uplynulém ročníku plat 2,25 milionu dolarů.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se