Tradiční skotský fotbalový klubu Glasgow Rangers se nevyhne sestupu. Rozhodli tak zástupci dvanácti skotských ligových klubů, k nimž se vedení zadluženého klubu odvolalo.
Klub sice sám požádal o vstup do nucené správy kvůli dluhům, které podle odhadů dosahují v přepočtu jeden a půl miliardy korun, díky nim mu bylo odečteno 10 bodů, poté se však změnil majitel.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




