Tenistky Lucie Hradecká a Andrea Hlaváčková si zahrají ve Wimbledonu finále čtyřhry. Pár, který bude Českou republiku reprezentovat na olympijských hrách, porazil italské tenistky Francesku Schiavoneovou a Flavii Pennettaovou 2:6, 6:3 a 6:4. O trofej budou hrát proti slavným americkým sestrám Venus a Sereně Williamsovým.

Hlaváčková s Hradeckou loni vyhrály Roland Garros v Paříži, letos na předchozích dvou grandslamech vypadly v semifinále. Ačkoli v tom dnešním ztratily s Italkami první sadu, postupně převzaly režii zápasu a výsledek otočily.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se