Tenistky Lucie Hradecká a Andrea Hlaváčková si zahrají ve Wimbledonu finále čtyřhry. Pár, který bude Českou republiku reprezentovat na olympijských hrách, porazil italské tenistky Francesku Schiavoneovou a Flavii Pennettaovou 2:6, 6:3 a 6:4. O trofej budou hrát proti slavným americkým sestrám Venus a Sereně Williamsovým.
Hlaváčková s Hradeckou loni vyhrály Roland Garros v Paříži, letos na předchozích dvou grandslamech vypadly v semifinále. Ačkoli v tom dnešním ztratily s Italkami první sadu, postupně převzaly režii zápasu a výsledek otočily.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











