Španělský tenista Rafael Nadal se nezúčastní olympijských her. Obhájce zlaté medaile oznámil, že se necítí být v dobré kondici. Třetí hráč světa se od Wimbledonu, kde ho ve druhém kole překvapivě vyřadil Čech Lukáš Rosol, potýkal se zánětem v koleně. Zrušil kvůli tomu i plánovanou exhibici s Novakem Djokovičem.
"Nejsem schopen v Londýně hrát, a proto neodjedu se španělskou výpravou, jak jsem plánoval," uvedl v oficiálním prohlášení Nadal, který měl být španělským vlajkonošem.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






