Ambiciózní Třinec se znovu hlásí do boje o extraligový trůn a to i s hvězdným Martinem Růžičkou v sestavě. Hlavní motor Ocelářů v cestě za loňským titulem se do Slezska vrací po nevydařeném angažmá v Chabarovsku, které ovlivnilo vleklé zranění ramene.

"Nabídek bylo v Rusku několik, ale v Třinci jsem měl platnou smlouvu, takže jsem se vrátil a jsem za to rád. Oceláři budou mít znovu velké ambice," říká odhodlaně rekordman v kanadském bodování extraligových play-off.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se