Ambiciózní Třinec se znovu hlásí do boje o extraligový trůn a to i s hvězdným Martinem Růžičkou v sestavě. Hlavní motor Ocelářů v cestě za loňským titulem se do Slezska vrací po nevydařeném angažmá v Chabarovsku, které ovlivnilo vleklé zranění ramene.
"Nabídek bylo v Rusku několik, ale v Třinci jsem měl platnou smlouvu, takže jsem se vrátil a jsem za to rád. Oceláři budou mít znovu velké ambice," říká odhodlaně rekordman v kanadském bodování extraligových play-off.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




