Ještě dva roky zpátky Tomáš Berdych válčil ve finále Wimbledonu, na oblíbené trávě válcoval silnými údery jednoho soupeře za druhým, jenže letos je vše úplně jinak. Český tenista na kurtech All England Clubu vyhořel už v prvním kole Wimledonu a stejně rychle pro něj pár týdnů na to na stejných dvorcích skončil také olympijský turnaj.

"Na trávě to buď člověkovi sedne, nebo ne, a mně to totálně nesedlo. Udělal jsem možná i víc než v letech předtím. Je to věc k zamyšlení, zkusit si to urovnat, co změnit, a zkusit přijít příští rok s něčím novým," uvažoval Berdych nahlas o své sobotní porážce s Belgičanem Stevem Darcisem.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se