Jen s hubenou remízou 1:1 se museli spokojit fotbalisté Sparty po utkání prvního ligového kola na pražské Julisce s Duklou. A to ještě vyrovnávací gól vstřelili až ve čtvrté minutě nastaveného času. Trenér Vítězslav Lavička přiznal, že chtěli získat tři body, ale nakonec musejí být rádi aspoň za plichtu.

Většinu času měli Letenští více ze hry, ale po chybě obrany a faulu Švejdíka šla do vedení Dukla. „Vypracovali jsme si několik slibných příležitostí, ale bez patřičného zakončení. Naopak po chybě dvojice Gil, Švejdík šli domácí gólem z penalty do vedení. Oba měli ve sparťanském dresu svoji ligovou premiéru a jejich zaváhání lze přičíst ještě nesehranosti,“ myslí si letenský kouč.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se